KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004644

nr 1700 4644

Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin, "Lightning". Olja på pannå, oramad, 20x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:20:39

11/5 11:01:55 1      100 kr
12/5 19:15:39 2      Vinnande bud